"Intymne rozmowy kobiet o zdrowiu i urodzie"

 

 

W Artderma Medical SPA, w ostatni wakacyjny dzień, odbyło się kameralne spotkanie dla gwiazd i dziennikarek. Tematem przewodnim były „Intymne rozmowy kobiet o zdrowiu i urodzie”.

 

 

 

Olga Bończyk

wraz z uczestniczkami rozmawiają o zdrowiu i urodzie

 

Artderma Medical SPA, gdzie medycyna estetyczna harmonijnie łączy się ze światem zaawansowanej kosmetologii oraz relaksacyjną ideologią SPA, odwiedziło wiele wyjątkowych i uroczych Pań.

 

Wśród nich: Aleksandra Szwed, Ewa Gorzelak, Hanna Konarowska, Joanna Dark oraz Olga Bończyk oraz dziennikarki mediów skierowanych do kobiet.

 

 

właścicielka Marlena Szatałowicz oraz Joanna Dark

 

 

Gospodarzem spotkania „Intymne rozmowy kobiet o zdrowiu i urodzie” była Agata Młynarska – gwiazda kampanii reklamowej LaciBios femina, pierwszego na rynku polskim doustnego probiotyku ginekologicznego, dbającego o zdrowie intymne kobiety.

 

 

                       

                                                                                         Agata Młynarska

 


Wiem, że podjęcie dyskusji na temat kobiecej intymności, przełamanie tabu, przekroczenie bariery wstydu w rozmowach na ten temat jest konieczne. Marzę o tym, aby Polki traktowały z szacunkiem własne ciało i nie wstydziły się pytać o sprawy intymne. Nie ma innego sposobu zmiany postawy i świadomości kobiet niż rzetelna edukacja. Kluczem do zmiany jest stałe informowanie kobiet o czynnikach ryzyka, sposobach profilaktyki oraz zagrożeniach wynikających z pasywnej postawy wobec zdrowia. Stąd też moja współpraca z firmą ASA na rzecz LaciBios femina - komentowała Agata Młynarska.Panie przyznały jednogłośnie, że to intymne spotkanie pozwoliło im poznać holistyczne podejście do zdrowia intymnego, pomogło oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować się i zadbać o swoją kobiecość.

Uwagę zaproszonych Pań przykuła charyzmatyczna pani doktor Barbara Jerschina (ekspert Artderma Medical SPA w dziedzinie medycyny estetycznej, prowadzenia zdrowego stylu życia i leczenia otyłości), która zanalizowała kompleksowe podejście do problemów starzenia się organizmu. Wspólnie z gwiazdami i dziennikarkami poszukiwała odpowiedzi na pytania: czy jesteśmy gotowe jako kobiety na zastosowanie najnowszych osiągnięć w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej? Co tak naprawdę oznacza godne starzenie się ?

 Dbałość o kobiece piękno jest głęboko zakorzeniona w naszej psychice. Chcemy uosabiać piękno i czuć się kobieco. Spotkanie „Intymne rozmowy kobiet o zdrowiu i urodzie”, na zaproszenie ASA i Artderma Medical SPA uzmysłowiło Paniom, że oprócz kwestii estetycznych warto również dbać o zdrowie intymne, gdyż piękna kobieta to szczęśliwa i zdrowa kobieta!

 

 

                                                   Hanna Konarowska i Ewa Gorzelak

 

(obie uśmiechnięte po zabiegu RVB - , zabiegu, który polecany

jest kobietom w ciąży, i który posiada stosowne certyfikaty UE)

 

                            właścicielka Marlena Szatałowicz, Joanna Dark

 

 

      prowadząca spotkanie Agata Młynarska i Aleksandra Szwed

 

 

galeria zdjęć ze spotkania z Paniami