ZABIEG THERMAGE CPT


 

 

Proponujemy Państwu zabieg THERMAGE CPT przeznaczony do niechirurgicznego odmładzania skóry twarzy i ciała. Jest to nowoczesna alternatywa dla znacznie droższych i bolesnych operacji chirurgicznych. Zabieg Thermage CPT odbudowuje strukturę kolagenu dzięki czemu Twoja skóra odzyska swój naturalny, młodszy wygląd.
W przeciwieństwie do operacji z użyciem skalpela skóra nie jest poddawana procesowi „naciągania“ lecz przede wszystkim pobudzana jest do naturalnej odnowy.

 

 

Twoja skóra odżyje niczym zwiędły Tulipan, któremu dostarczono życiodajnej wody !

 

Po zabiegu Thermage CPT Twoje ciało będzie wyglądać młodziej nawet o 5 lat. Rezultat taki Twoja skóra osiągnie stopniowo, przez okres od 6 do 9 miesięcy. Dzięki temu nikt nie zauważy drastycznej zmiany "z dnia na dzień", co jest wadą operacji przy użyciu metod chirurgicznych.

 

Będziesz pięknieć w oczach każdego dnia... Nikt nie zorientuje się dlaczego tak się dzieje...

 

Zabiegi Thermage CPT pomagają wygładzić, napiąć i głęboko konturować skórę w celu uzyskania ogólnie młodszego wyglądu.
Thermage CPT to zabieg przeznaczony dla osób, które nie mogą sobie pozwolić nawet na kilku dniowe wykluczenie z codziennego życia oraz dla tych, którzy unikają metod chirurgicznych i inwazyjnych.
Okres rekonwalescencji po zabiegu praktycznie nie występuje. Po wykonanym zabiegu większość pacjentów natychmiast wraca do swoich codziennych aktywności.
Czas trwania zabiegu zależy od obszaru ciała i najczęściej trwa od 30 do 90 minut.

 

 

WSKAZANIA


+ zmarszczki, bruzdy
+ obwisła skóra twarzy i ciała
+ nierówności skóry twarzy i ciała
+ zmęczone oczy, opadanie powiek

+ cellulit

 

  PRZECIWWSKAZANIA

 

- ciąża

- karmienie piersią
- metalowe implanty
- wszczepione rozruszniki
- choroby autoimmunologiczne
- pacjenci stosujący przewlekłe NLPZ
- niesterydowe leki przeciwzapalne lub sterydy

 

 

Efekty zabiegu na powieki :

 

 

Efekty zabiegu CPT na twarz :

 

 

Efekty zabiegu CPT na podbródek :

 

 

 

Efekty zabiegu na ramiona :

 

 

Efekty zabiegu na brzuch : 

 

 

 

na czym polega zabieg thermage CPT ?


 

Urządzenie Thermage CPT IV GENERACJI wykorzystuje fale radiowe o bardzo wysokiej częstotliwości (6,7 MHz). Głowica urządzenia emituje termogenne fale radiowe, które powodują podgrzanie skóry na głębokości 3 - 4 mm do temperatury 60 – 65°C.
Jednocześnie, poprzez uwolnienie specjalnego gazu kriogenicznego (Criogen), który obniża temperaturę naskórka, urządzenie zabezpiecza powierzchnię skóry przed zbyt dużym nagrzaniem. Dzięki kumulacji tak wysokiej temperatury w skórze właściwej i jednoczesnym chłodzeniu naskórka dochodzi do stymulacji włókien kolagenowych do regeneracji.

 

Powyższy proces przebiega dwuetapowo...

 

I. W pierwszym etapie dochodzi do rozerwania wiązań krzyżowych w strukturach kolagenu, włókna ulegają rozluźnieniu, pogrubieniu i skróceniu co klinicznie manifestuje się naciągnięciem skóry zaraz po zabiegu.

 

II. W drugim etapie trwającym nawet do 9 miesięcy pobudzone zabiegiem Thermage CPT komórki o nazwie fibroblasty rozpoczynają wzmożoną syntezę (przebudowę) kolagenu, który jest odpowiedzialny za prawidłowe napięcie i elastyczność skóry.

 

 

 


 

 

 

URZĄDZENIE CPT IV GENERACJi


 

W przeciwieństwie do starszych technologi takich jak np. Thermage NXT, system Thermage CPT wyposażony jest w innowacyjną głowicę, której główną zaletą jest zwiększenie komfortu pacjenta podczas zabiegu. Specjalnie skonstruowana zabiegowa końcówka wibracyjna skutecznie poprawia komfort pacjenta poprzez minimalizowanie negatywnych odczuć spowodowanych podgrzewaniem tkanki podskórnej. Nowa wibrująca rączka zabiegowa w sysytemie Thermage CPT gwarantuje zatem większy komfort pacjenta oraz lepsze rezultaty potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.
W kontrolowanych badaniach klinicznych z udziałem ponad 40 pacjentów, którzy poddali się zabiegowi z rączką wibrującą na jednej połowie twarzy i zwykłą na drugiej, wszyscy pacjenci preferowali zabieg z użyciem wibracji. Istotną poprawę średnich ocen komfortu uzyskano również dla odnośnych maksymalnych temperatur tkanek.

 

 

Thermage CPT to wyższy komfort i jeszcze lepsze rezultaty

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO


 

Zabieg THERMAGE CPT posiada certyfikaty FDA* i CE. Jego bezpieczeństwo zostało potwierdzone szczegółowymi badaniami klinicznymi. Dotychczas na Świecie przeprowadzono ponad 600 tysięcy procedur z zastosowaniem urządzenia Thermage CPT, pośród których odsetek zabiegów, po których wystąpiły efekty uboczne to mniej niż 0,05 %.

 

Zabieg Thermage CPT na oczy to jedyny zabieg na Świecie, który został zatwierdzony przez FDA* na stosowanie nieinwazyjnych zabiegów na powiekach.

 

*(FDA : Amerykański Urząd ds. Kontroli Żywności i Leków) sprawdź raport na stronie FDA : www.fda.gov

 

Zobacz nasze certyfikaty :

 

Certyfikat Thermage CPT Artderma Medical SPA dla Dr Barbary Jerschina   

 

1. międzynarodowy CERTYFIKAT Thermage CPT

wystawiony przez SOLTA MEDICAL USA producenta systemu Thermage CPT dla Dr Barbary Jerschiny wykonującej zabiegi w Artderma Medical SPA

 

 

Certyfikat Thermage CPT Optopol dla Dr Barabara Jerschina Artderma Medical SPA     

 

2. CERTYFIKAT OPTOPOL Polska Thermage CPT

dla Dr Barbary Jerschiny wkonującej zabiegi Thermage w Artderma Medical SPA

 

 

 

CZY MOŻLIWE SĄ SKUTKI UBOCZNE ?


 

W niewielu przypadkach (mniej niż 0,05 %) mogą wystąpić opuchnięcia oraz zaczerwienienia w okolicach obszarów poddawanych zabiegowi, jednak zazwyczaj ustępują one do 24 godzin.

 

 

 


 

Zabieg Thermage CPT to zabieg jednorazowy (potocznie zwany zabiegiem "lunchowym") ponieważ oczekiwany efekt zostaje osiągnięty już po jednym zabiegu, a nie jak w przypadku innych metod po długotrwałej terapii złożonej z całej serii zabiegów.

Rezultaty odmłodzenia mogą utrzymywać się latami, a ich trwałość zależy od stanu skóry i przebiegu naturalnego procesu starzenia. W przeciwieństwie do zabiegów laserem, zabiegi THERMAGE CPT są odpowiednie dla wszystkich typów i kolorów skóry oraz mogą być wykonywane o każdej porze roku.

 

"System Thermage CPT IV Generacji zapewnia nieporównywalnie wyższy komfort zabiegu. To niezwykle ważne, gdyż kiedy prowadzę leczenie, chcę, aby pacjenci wracali do mojego gabinetu na kolejne zabiegi. Wszyscy pacjenci, u których zastosowałem tę nową technologię, byli zainteresowani dalszymi zabiegami.

Dr Hector Leal, Monterrey, Meksyk 

 


CENNIK 


 

 

Cena za zabieg THERMAGE CPT wynosi od 2900 zł.
Cena ostateczna w każdym przypadku ustalana jest indywidualnie po konsultacji z certyfikowanym lekarzem.

 

 

 

  

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z RECEPCJĄ W CELU UMÓWIENIA TERMINU TWOJEJ KONSULTACJI Z LEKARZEM : Dr. Barbarą Jerschiną - międzynarodowym ekspertem medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej (Antiaging)

 

tel.: 22 242 59 42

 

Zobacz rezultaty zabiegów Thermage CPT w amerykańskich mediach. Ty też możesz odmłodzić wygląd swojej skóry już dzisiaj, podobnie jak robią to gwiazdy Hollywood i gwiazdy światowych wybiegów mody.

 

 


 

 

 

Więcej informacji oraz opinii na temat zabiegów Thermage CPT wykonywanym najnowszym urządzeniem THERMAGE CPT IV generacji znajdziesz na stronie producenta www.thermage.com

 

 


Artderma Medical SPA | ul. Kościuszki 43 | 05-270 Marki (Warszawa)| 22 242 59 42 | info@artderma.pl